Actueel weer Boekend
Laatste update: 2026-05-28 om 18:50 uur
| Temperatuur | 24.4 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.1 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.7 hPa |
| Barometer trend | vallend |
| Maximale windsnelheid | 19.3 km/u om 14:10 u |
| Minimum temp. | 12.5 °C om 06:15 u |
| Maximum temp. | 25.9 °C om 15:30 u |
| Windchill | 24.4 °C |
| Hitte index | 24.4 °C |
| Dauwpunt | 8.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 37.0 % |
| Zonnestraling | 84.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 891.0 W/m2 om 13:30 u |
| UV index | 0.2 |
| Max. UV index | 1.9 om 13:50 u |
| Zon op | 05:28 u |
| Zon onder | 21:38 u |